• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

придбання гімнастичного, ігрового комплексу та дитячих ігрових приладів На реалізації

Доданий
27.06.2020
Номер
13
Благоустрій

Цей проект вирішує питання всесторонього фізичного розвитку дітей різної вікової категорії. Даний комплекс буде розташований у дворі будинку №67 по вул.Пушкіна в м. Каховка. Вважаємо, що встановлення спортивно-розвиваючих комплексів у дворі вказаного будинку сприятливо вплине для дітей нашого будинку та сусідських дітей прилеглих будинків, так як більшу частину годин вони проводять саме тут.

Автор проєкту
Бюджет
165 691 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Пушкіна, 67, Каховка

Опис

Проблема

Відсутність грошових коштів у вирішенні питання по придбанню дитячого гімнастичного, ігрового комплексу та дитячих ігрових приладів у дворі будинку №67 по вул. Пушкіна в м.Каховка для всебічного фізичного розвитку дітей різної вікової групи, які мешкають у нашому будинку і з прилеглих сусідських будинків, звідки приходить дуже велика кількість дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми

Сприяння у фінансуванні данного проекту

Опис проєкту

Придбання і встановлення дитячого гімнастичного, ігрового комплексу та дитячих ігрових приладів у двір будинку №67 по вул. Пушкіна в м.Каховка для всебічного фізичного розвитку дітей різної вікової групи, які мешкають у нашому будинку і з прилеглих сусідських будинків, звідки приходить дуже велика кількість дітей. Так, як у дворі будинку встановлені лише одна гірка і одна качеля, а площа відведена для дитячої площадки дуже велика. Таким чином утворюється великі черги з дітей на одну гірку, так як діти з сусідних домівок проводять свій час у нашому дворі.

Для кого ваш проєкт?

Для дітей

План заходів з реалізації проекту

Придбання і встановлення вказаних гімнастичних та ігрових комплексів

Ви посадова особа?

Ні.

Фотографії