• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Організація сімейного дитячого дозвілля і благоустрій району ДСУ На реалізації

Доданий
18.03.2020
Номер
4
Благоустрій

Створити умови для гармонійного фізичного розвитку та комфортного і безпечного відпочинку дітей. Облаштувати гімнастично-ігровий майданчик для дітей від 7-ми років та дитячий майданчик для найменших дітей.Разом із встановленням сучасних дитячих майданчиків територію слід додатково освітити і обов’язково встановити 2 камери відео спостереження .

Автор проєкту
Бюджет
89 210 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Мелітопольська, 34, Каховка

Опис

Проблема

проблема району ДСУ що це віддалена частина міста Каховка. Інфрастуктра тут розвинена слабо. Відсутні аптеки, ринок,відділення банку, на більшості доріг, в тому числі між квартальних та внутрішньодомових відсутнє або пошкоджене асфальтне покриття, освітлення часткове, відсутні у достатній кількості дитячі спортивні та ігрові майданчики, урни для сміття та лавки для відпочинку. Не дивлячись на це масив з великою кількістю дітей різного віку.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми

В рамках проекту пропонується додаткове освітлення території в темну пору доби, установлення двох камер відео спостереження на території облаштування дитячого майданчика та гімнастично-ігрового комплексу.Освітлення додатково сприятиме покращенню інфраструктури міста, і дозволить відпочинок дітей увечері в осінньо-зимовий період. Камери відео спостереження допоможуть стежити за порядком на майданчиках, та збережуть його від вандалізму.

Опис проєкту

Діти нашого двору -а це приблизно 100 діток з шести багатоповерхівок та ще зо три десятки малечі та підлітків з прилеглого приватного сектору не мають можливості безпечно відпочивати, гратися та займатись спортом через відсутність дитячих, спортивних та ігрових майданчиків в районі ПДУ і в нашому дворі в тому числі. Той майданчик, що був облаштований 14 років назад у дворі будинку Мелітопольська 34А, вже згнив і має антисанітарний та аварійний стан. Мами та тата малечі мусять вести або везти своїх малюків грати за кілометри від дому.
Пропонується на місці старого майданчика облаштувати новий дитячий і гімнастично-ігрового майданчик на радість дітям та їх батькам! Це буде справжній корисний сучасний подарунок, який надасть можливість створити належні умови для організації сімейного дитячого дозвілля та сприятиме належному спортивному розвитку дітлахів різного віку , що проживають в районі ПДУ.

Для кого ваш проєкт?

Діти віком до 6 років будуть користуватись дитячим майданчиком для молодших дітей. Діти віком від 7до 16 ти років будуть користуватись гімнастично-ігровим комплексом.

План заходів з реалізації проекту

Після отримання фінансування проект може бути реалізований за два місяці.
Послідовність виконання проекту:
1. Демонтаж існуючих конструкцій. Деякі елементи будуть використані повторно – гойдалки та металеві драбини.
2. На майданчику потрібно облаштувати основу зі гран відсіву фракція 2-5 мм, по верху якого облаштувати покриття з с піску.
3. Встановити ліхтар додаткового освітлення на будинку 34.
4.Змонтувати та встановити камери відео спостереження.
5. Змонтувати обладнання дитячих майданчиків .

Ви посадова особа?

Так.

Співфінансування

ні

Фотографії