• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Обладнання сучасного майданчику для вигулу собак у місті Каховка На реалізації

Доданий
30.03.2020
Номер
8
Благоустрій

Пропонується обладнати перший у Каховці майданчик для вигулу собак площею 450 м² у парку на Набережній міста – найбільш популярній зоні відпочинку серед мешканців. Це дозволить сприяти виконанню Правил благоустрою міста, поліпшить санітарно-епідемічний стан території, зменшить кількість конфліктних ситуацій та забезпечить комфортний відпочинок для усіх категорій населення.

Автор проєкту
Бюджет
251 160 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Набережна вулиця, Каховська міська рада, Каховка

Опис

Проблема

За відсутності місць для вигулу собак неможливо дотримуватись ряду нормативних документів, які дотичні до питання вигулу собак та запобігання жорстокому поводженню з тваринами, зокрема Європейської конвенції захисту домашніх тварин, Законів України “Про захист тварин від жорстокого поводження“, “Про благоустрій населених пунктів“, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення“.
У власників відсутня культура вигулу собак і прибирання за своїми улюбленцями, зростає рівень конфліктів у суспільстві через вигул собак.
Окрім неестетичного вигляду неприбрані собачі відходи несуть небезпеку для здоров'я людини, для ґрунтів, ґрунтових вод та повітря: 23 мільйони бактерій містяться в 1 грамі собачих екскрементів, 10 000 бактерій в 1 м3 повітря це може призвести - до поширення кишкових, ниркових та інфекційних захворювань.
Реалізація проекту дозволить популяризувати культурний, організований вигул собак, підвищити рівень соціальної відповідальності власників.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми

Пропонується обладнати в місті перший майданчик для вигулу собак у парку на Набережній міста – найбільш популярній зоні відпочинку серед мешканців. Одночасно з обладнанням майданчику пропонується встановити станції прибирання за собаками у скверах міста: вул. Пушкіна (меморіал ВОВ), сквер вздовж вул. Панкеєвська, проспект Європейський.

Опис проєкту

У Європі майданчики для вигулу собак та собачі вбиральні знаходяться майже на кожному кроці. Парки розділені на певні зони, в одних гуляють із дітьми, а в інших – із тваринами, і ніхто нікому не заважає. Такі майданчики убезпечують людей від тварин та продуктів їхньої життєдіяльності, які забруднюють паркову зону. Взагалі, такі майданчики повинні бути в кожному парку, сквері, зеленій зоні, аби усім було комфортно та безпечно відпочивати: і людям, і тваринам.
На жаль, у нашому місті досі немає жодного спеціально відведеного місця для вигулу собак, і це створює проблеми для власників собак та інших мешканців міста.
Цим проектом пропонується обладнати в місті перший майданчик для вигулу собак у парку на Набережній міста – найбільш популярній зоні відпочинку серед мешканців. Полюбляють Набережну і власники собак, причому переважна більшість господарів не вважають за потрібне прибирати за своїми улюбленцями. Така ситуація створює ряд проблем і провокує конфлікти між господарями собак і відпочиваючими мешканцями. Мешканці, котрі не мають собак, мами з дітьми, часто негативно ставляться до їх власників, що вигулюють своїх домашніх улюбленців на дитячих майданчиках, газонах та не прибирають за ними. Облаштування спеціального місця для вигулу собак сприятиме виконанню Правил благоустрою міста та формуванню у власників культури вигулу та прибирання за своїми домашніми улюбленцями. Одночасно з обладнанням майданчику пропонується встановити станції прибирання за собаками у скверах міста: вул. Пушкіна (меморіал ВОВ), сквер вздовж вул. Панкеєвська, проспект Європейський.
Майданчик для вигулу собак – огороджений та відповідно оснащений і позначений знаками майданчик, на якому власник собаки має право на вільний вигул собаки (без повідка), активні ігри з собакою та/або її тренування (навчання команд) за умов дотримання вимог Правил утримання і поводження з тваринами.

Для кого ваш проєкт?

Результатами проекту зможуть скористатися усі мешканці міста. Власники собак отримають обладнане місце для задоволення фізіологічних потреб собак та вільного вигулу без повідка. Інші мешканці та гості міста отримають більш безпечне та комфортне середовище для відпочинку.

План заходів з реалізації проекту

Огородження майданчику (15 х 30 м²) по периметру зварною металевою огорожею з тамбурною системою входу;
Облаштувати майданчик спеціальним обладнанням для тренування собак;
Встановити 2 станції прибирання за собаками, урни на території майданчику;
Встановити лавки та ліхтарі;
Встановити при вході на майданчик інформаційну таблицю з Правилами вигулу собак;
Встановити впродовж набережної 4 станції прибирання за собаками, вказівники до місця вигулу собак та мотивувальні таблиці «Будь ласка, прибирайте за своїми улюбленцями»;
Встановити систему захисту дерев (огорожа висотою 50 см) на території майданчику;
Встановити 14 станцій прибирання за собаками у зелених зонах та скверах міста: вул. Пушкіна, вул. Панкеєвська, проспект Європейський.

Ви посадова особа?

Ні.

Співфінансування

У вигляді участі зоозахисників та громадсьтких організацій в роботах по встановленню огорожі та елементів благоустрою на майданчику.

Фотографії