• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Простір для зустрічей та активного відпочинку «Коло сонця» Брав участь

Доданий
09.08.2017
Номер
10
Благоустрій

Створення Простору для зустрічей, що дасть можливість людям будь-якого віку вільно спілкуватися і будувати містки громадської активності. Ми пропонуємо облаштувати досить занедбаний майданчик на Набережній, облаштувати його лавочками і створити тематичні міні-сектори. Наявність такого простору дозволить зробити місто ще кращим і затишним для каховчан та додасть йому туристичної привабливості.

Автор проєкту
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема, мета та на кого розрахований проект

У місті Каховка є чудовий парк, є кілька спортивних та дитячих майданчиків, є зручні лавочки, — і це добре, але місту бракує публічних місць (не враховуючи розважальних закладів та закладів харчування), де одночасно могли б збиратись люди з різними або спільними інтересами, проводити разом час, влаштовувати обговорення, літературні читання, аматорські пісенні конкурси, кіноперегляди, невеличкі змагання тощо. Наш проект розрахований на різні вікові групи — це і діти, і молодь, і дорослі жінки та чоловіки, і літні люди. Простір для зустрічей стане у нагоді тим, хто бажає поділитися своїми талантами та їх аудиторії. Тут можна буде як долучитися до спортивних вправ, так і до культурних проектів. Такий простір дасть змогу людям вільно спілкуватися та будувати містки громадської активності. Цим простором також зможе користуватися міський відділ у справах молоді та спорту або інші організації для періодичного проведення своїх заходів.
Простір для зустрічей має бути не просто набором лавочок, а місцем, кожен елемент якого є функціональним та підказує відвідувачам, як ним можна скористатися.
Наявність такого простору також додаватиме туристичної привабливості нашому місту.

Розгорнутий опис проекту

Ми пропонуємо облаштувати наразі досить занедбаний майданчик між Козацьким сквером та кафе «Золотий фазан» (див. фото). Посеред центральної круглої клумби встановити ліхтар із wi-fi роутером та кількома розетками для підзаряджання гаджетів. Навколо клумби встановити лавочку по колу. Зовнішнє коло поділене доріжками на сектори, тому ми пропонуємо кожен сектор зробити тематичним.
Сектор 1 – «Спортивний»: пофарбувати фігури жирафа та лева та удосконалити їх. На жирафа прикріпити канат та зачепи для скелелазання, до лева прикріпити брусья для віджимань та встановити поруч турніки різної висоти.
Сектор 2 – «Літературний»: встановити захищенні від дощу прозорі полички з оргскла для буккросінгу (обміну книжками), а також оформити річну передплату на місцеві газети.
Сектор 3 – «Творчий»: встановити невелику сцену із задником із логотипом міста та «Кола сонця», який буде слугувати у якості фотозони та основи для встановлення екрану для кінопереглядів. Передбачити можливість підключення до електромережі для проведення заходів.
Сектор 4 – «Ігровий»: встановити стіл для настільних ігор із нанесеним малюнком шахової дошки.
У кожному секторі встановити достатню кількість лавочок та урн.
Також ми пропонуємо створити сторінку у Фейсбуці, де публікуватимуться оголошення про найближчі заходи, а будь-які мешканці міста зможуть пропонувати свої ідеї з використання простору, ділитися фотографіями та враженнями від проведених заходів.

Результат впровадження проекту

Основними показниками результату впровадження проекту буде кількість відвідувачів простору, кількість проведених заходів, публікацій, що висвітлюють життя простору, у різних виданнях, активність дописувачів на Фейсбук-сторінці простору. Непрямим результатом цього проекту може бути зменшення кількості правопорушень у місті завдяки утворенню простору для здорового та культурного способу життя та пропагуванню таких ідей.

Фотографії