• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення міні-зоопарку на базі Каховської станції юних натуралістів Брав участь

Доданий
09.08.2017
Номер
12
Освіта

Буде створений перший в області безкоштовний контактний міні зоопарк для дітей та дорослих, де усі бажаючі зможуть безпосередньо поспілкуватися з тваринами, нагодувати їх та потримати на руках. У зоопарку будуть мешкати єноти, носухи, фретки, шиншили, декоративні кролики, морські свинки та африканські їжачки.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Радіонова
Бюджет
84 700 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема, мета та на кого розрахований проект

Метою проекту є створення інтерактивного освітнього майданчику для дітей шляхом заснування міні контактного зоопарку на базі Каховської станції юних натуралістів, крім цього дати можливість усім мешканцям міста безпосередньо спілкуватися з тваринами.

Розгорнутий опис проекту

Почати треба з того, що не у нашому місті, ні в області вцілому, не має безкоштовних контактних зоопарків. Є подібний зоопарк у місті Херсоні, але він дуже дорого коштує і наші діти, здебільшого, не мають можливості туди потрапити. Реалізацію цього проекту дасть їм можливість безкоштовно спілкуватися з екзотичними мешканцями . Цей міні зоопарк стане гарною площиною для проведення занять гуртків, де діти вже не на малюнках будуть знайомитися з тваринами, а безпосередньо, матимуть можливість погудувати жителів зоопарку, потримати на руках, погладити та інше.
Також у нашому місті є центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, вихованцям якого для покращення здоров'я дуже корисне спілкування з тваринами. Тож при створенні зоопарку, вони матимуть можливість, при бажанні, вільно спілкування і ми плануємо проводити окремі заняття для них, таким чином реалізовуючи елементи інклюзивної освіти.
Крім цього, контактний зоопарк буде навчати культурі спілкування з тваринами, що є край необхідним для учнівської молоді.

Результат впровадження проекту

Створення контактного міні зоопарку для нашого міста це: - створення інтерактивного освітнього майданчику для учнів станції, - впровадження елементів інклюзивної освіти, - виховання культури спілкування з тваринами у учнівської молоді, - додаткова туристична привабливість нашого міста.

Співфінансування проекту (за наявності)

поки що не відоме