• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Міні Скейт-парк Брав участь

Доданий
10.08.2017
Номер
14
Спорт

Спортивний майданчик з твердим покриттям для молодіжних видів спорту: Скейтінг, Роллінгом та ВМХ (велосипедна акробатика).

Автор проєкту
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема, мета та на кого розрахований проект

У Каховці багато спортивної молоді займається активними видами спорту: катання на скейтах, роликах, велосипедах і т.д. Але на жаль немає спеціально обладнаних майданчиків. Діти катаються на тротуарах, майданчиках біля магазинів, на пам'ятниках та інших спорудах абсолютно для цього не призначених і розташованих поблизу з проїжджою частиною. Це ставить під загрозу здоров'я та життя дітей, а також призводить до стресу серед перехожих і водіїв транспорту. Необхідно терміново надати дітям можливість займатися спортом і розвиватися фізично і культурно.

Розгорнутий опис проекту

Для зручного, безпечного і ефективного заняття спортом потрібні спеціально підготовлені майданчики. Підготовлене покриття і правильно встановлені спортивні снаряди і пристосування допоможуть безпечно для спортсменів і оточуючих досягти більших результатів. Необхідно підготувати рівну тверду (асфальтове або бетонне покриття) поверхню без швів і стиків. Виготовити та встановити рампу, лавочки та урни для заняття спорту, відпочинку та підтримання порядку.

Результат впровадження проекту

Маючи такий парк, діти з усього міста зможуть безпечно і зручно займатися улюбленими видами спорту, що сприятиме фізичному і моральному розвитку молодих городян. Це буде популяризувати активні види відпочинку, знизить ймовірність використання непристосованих майданчиків та територій, що призведе до зниження рівня травматизму та нещасний випадків і підвищить рівень фізичного та морального стану жителів міста.

Співфінансування проекту (за наявності)

Цей парк можна розвивати встановлюючи додаткові рампи і конструкції при спонсорській допомозі в майбутньому.

Фотографії