• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Райський куточок у Каховці Відхилений

Доданий
25.07.2017
Номер
4
Благоустрій

У нашому місті Каховка дуже мало місць для відпочинку. Молоді навіть ніде влітку де покупатися. Райський куточок - це міський пляж зі спортивними та ігровими майданчиками, шезлонгами і місце для відпочинку населення. Саме цей проект влітку має стати візитною карткою нашого міста.

Автор проєкту
Артем
Артем Трач
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема, мета та на кого розрахований проект

Не має місць для відпочинку. Проект "Райський куточок" розрахований на кожну людину нашого міста. Мета - розвиток інфраструктури рідгого краю.

Розгорнутий опис проекту

Проект "Райський куточок" розрахований на кожну людину нашого міста. Це дивовижний пляж, який розкинеться на березі Дніпра, практично у центрі міста. Пляж зі спортивними та ігровими майданчиками (волейбольне поле, басейн та інше). Місце для культурного сбору дітей, молоді та дорослого покоління, місце - яке буде притягувати туристів не тільки з району, а й з обасті, місце - яким ми будемо пишатися! Якщо, необхідно буде зібрати 500 підписів, ми зберемо 500 і навіть 1000 підписів. Зроби те, що насправді потребує молодь.

Результат впровадження проекту

Гордість кожного жителя міста, пошана діючої влади, відкриття горизонтів для впровадження інших проектів

Співфінансування проекту (за наявності)

Проект розрахований на значно більшу суму, ніж відведені 100 000 грн., але нам жителям міста він просто необхідний. Залучити спонсорів та благодійників. Якщо не знайдемо, то залучатимо кошти шляхом краудінвестинга

Фотографії