• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Happy-сквер» – діти, молодь, спілкування, комфорт На реалізації

Доданий
30.03.2018
Номер
18
Благоустрій

Проектом передбачається благоустрій скверу між будівлею Укрпошти та кінотеатром ім. Блюхера. для влаштування зони відпочинку для каховчан, особливо дітей, молоді, батьків з малюками.
Проектом пропонується встановлення інсталяції на пустому постаменті – «Символ дитинства» у вигляді великого триколісного велосипеду. В різних зонах скверу планується встановлення лавок, урн та художнє оформлення.

Автор проєкту
Бюджет
97 520 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Велика Куликовська, Каховка

Опис

Проблема

Даний сквер має гарне розташування - в самому центрі, в затишному, закритому від вітрів та дорожнього руху місці. Але він знаходиться в занедбаному стані. Також в центрі скверу знаходиться пустий після декомунізації постамент, який необхідно привести до ладу.

Пропоноване вирішення проблеми і його обгрунтування

На заміну символу комунізму пропонується встановлення інсталяції – «Символ дитинства», у вигляді великого триколісного велосипеду.
В різних зонах скверу планується встановлення лавок, загальна кількість – 8.
Біля кожної лавки – урни.
Для збору відходів з пластика та скла заплановано встановлення 2 урн збільшеного розміру. Даний захід буде сприяти формуванню у дітей та дорослих навичок роздільного сміттєзбирання.
Проектом передбачені роботи по ремонту декілька ділянок доріжок та видалення залишків 1 дерева.
З метою прикраси скверу місцеві молоді художники розмалюють бетонні плити на задньому плані скверу, тим самим нададуть йому забарвлення та настрою.

Для кого цей проект

Сквер знаходиться поблизу трьох Каховських ЗОШ (№5, №1,№2). Учні цих шкіл та й взагалі усі каховські діти та молоді люди, будуть мати можливість відпочити та поспілкуватися з друзями в затишній зоні скверу.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Виготовлення та встановлення 5 лавок без спинок. 2. Виготовлення та встановлення 3 лавок зі спинкою. 3. Виготовлення та встановлення 2 навісних лавок на постаменті. 4. Виготовлення та встановлення 8 урн для сміття. 5. Виготовлення та встановлення 2 урн для скла, пластику. 6. Виготовлення та встановлення інсталяції "Символ дитинства" ( авторська робота). 7. Ремонт постаменту. 8. Ремонт асфальтового покриття 9. Влаштування 8 площадок під лавками та урнами. 10. Влаштування площадки під урни для скла, пластику. 11. Видалення залишків 1 дерева. 12.Нанесення малюнків на бетонну огорожу (закупівля матеріалів).

Фотографії