• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дерево Соборності Брав участь

Доданий
30.03.2018
Номер
19
Культура та туризм

В самому центрі міста на розі головної вулиці Соборності та Великої Куликовської на клумбі з кипарисами біля площі РБК планується встановити МАФ у вигляді кованого дерева з кроною географічного вигляду мапи України. Також біля нього буде встановлена табличка з написом «Дерево Соборності - встановлено до сторіччя Української Революції та сторіччя підписання акту злуки між УНР ТА ЗУНР».

Автор проєкту
Бюджет
25 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Велика Куликовська (Карла Маркса), 136, Каховка

Опис

Проблема

До нашого міста щороку приїздить дуже багато людей з різних куточків України і навіть інших країн світу та прогулюючись містом навіть самі містяни з сумом розуміють, що зовнішній вигляд вулиць і самого центру не має ніякого зовнішнього приваблення.

Пропоноване вирішення проблеми і його обгрунтування

Встановлення в голові вулиці Соборності пам’ятного знаку у формі кованого дерева внесе свіжий колорит української культури, площа біля РБК яка наразі не має ніякої назви зможе називатися Площею Соборності на якій що річно проводяться різноманітні патріотичні заходи. Цей пам’ятний знак має стати всім нагадуванням про творення Української Державності, а також символом української єдності та незламності українського духу.

Для кого цей проект

Для мешканців та гостей міста

Який результат принесе проект

Туристична привабливість та підняття національно-патріотичного духу у мешканців і гостей міста. До того ж Каховка стане першим містом в Україні де з’явиться пам’ятний знак такого плану.

Фотографії