• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Каховка запрошує Брав участь

Доданий
31.03.2018
Номер
23
Культура та туризм

Проект передбачає виготовлення першої туристичної карти міста у вигляді безоплатних картів-буклетів, а також виготовлення і встановлення великої туристичної карти міста на території Каховської автостанції або в центральній частині міста. А також виготовлення і встановлення туристичних вказівників у Каховці (в т.ч. на Свєтлово), причому до обговорення цього будуть залучені всі бажаючі.

Автор проєкту
Бюджет
60 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Каховка не має актуальної, сучасної туристичної карти міста, не має достатньо візуальної інформації, що дозволяла б орієнтуватися в місті немісцевим жителям

Пропоноване вирішення проблеми і його обгрунтування

Проект передбачає виготовлення і встановлення туристичних вказівників на вулицях міста з попереднім публічним обговоренням щодо місця розміщення цих вказівників і найбільш важливих місць або туристичних об'єктів, що варто вказати на вказівниках.
У рамках проекту будуть виготовлені безоплатні туристичні карти, що в подальшому можна буде додруковувати. Велика карта буде встановлена на автостанції або в центрі міста.

Для кого цей проект

Для жителів Каховки, для гостей міста.

Який результат принесе проект

гості міста зможуть добре орієнтуватися в Каховці, зможуть зорієнтуватися на карті як дістатися того чи іншого туристичного або іншого об'єкту в місті.

Фотографії