• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Контактний міні зоопарк на базі Каховської станції юннатів На реалізації

Доданий
31.03.2018
Номер
24
Освіта

Наш контактний зоопарк для тих, хто піклується про розвиток і виховання своїх дітей. Адже ті діти, які виросли в міських умовах, хочуть більше дізнатися про природу і відчути багато позитивних емоцій вивчаючи її. Наші тварини стануть джерелом перших знань про природу, спілкування з ними допоможе в розвитку дбайливого і турботливого ставлення до тваринного світу в цілому.

Автор проєкту
Бюджет
148 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Набережна, 25, Каховка

Опис

Проблема

Питання жорстокості дітей нині дуже актуальне, а у нас вони будуть навчатися культурі спілкування з тваринами. І якщо ти тільки що годував єнота, то не кидатимеш каміння у собаку…У Херсоні існує контактний зоопарк, та відвідання його зовсім недешеве. Не кожна дитина може туди потрапити, а у нас усі бажаючі безкоштовно матимуть таку можливість. І найголовніше – це виховне значення.

Пропоноване вирішення проблеми і його обгрунтування

Головна мета контактного міні зоопарка – створення інтерактивного освітнього майданчика для проведення занять гуртків, де діти зможуть безпосередньо спілкуватися з тваринами, годувати їх, брати на руки. Але це не все… У Каховці існує Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, для яких спілкування, тісний контакт з тваринами є дуже важливим фактором соціалізації.
До того ж, бійці, які повернулися із зони АТО. Їх теж було б непогано залучати як волонтерів, спілкування з природою полегшує психологічну адаптацію.

Для кого цей проект

Для маленьких і дорослих мешканців міста Каховка

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Поповнення колекції тварин контактного міні зоопарку(носуха, єнот, фретка, опосум ..) Придбати витяжку для очистки повітря і морозильної камери для зберегання кормів тварин. Придбання та конструювання вол,єрів для тварин. покупка допоміжного інвентаря.

Який результат принесе проект

Контактний міні зоопарк у нашому місті стане інтерактивною освітною платформою у подоланні жорстокості та безвідповідального ставлення до тварин. Спілкування з мешканцями міні зоопарку дасть змогу кожній людині стати відповідальним і добрим до тварин.

Фотографії