• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Простір для зустрічей та активного відпочинку «Коло сонця» Брав участь

Доданий
21.03.2018
Номер
7
Благоустрій

Створення Простору для зустрічей, що дасть можливість людям будь-якого віку вільно спілкуватися і будувати містки громадської активності. Ми пропонуємо облаштувати досить занедбаний майданчик на Набережній, облаштувати його лавочками і створити тематичні міні-сектори. Наявність такого простору дозволить зробити місто ще кращим і затишним для каховчан та додасть йому туристичної привабливості.

Автор проєкту
Бюджет
120 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Набережна, 23, Каховка

Опис

Проблема

У Каховці є гарний парк, є спортивні та дитячі майданчики. Водночас місту бракує публічних місць, де одночасно могли б збиратись люди з різними або спільними інтересами, проводити разом час, влаштовувати обговорення, літературні читання, аматорські конкурси, кіноперегляди, змагання тощо. Наш проект розрахований на різні вікові групи — це і діти, і молодь, і дорослі жінки та чоловіки, і літні люди. Простір для зустрічей стане у нагоді тим, хто бажає поділитися своїми талантами та їх аудиторії. Тут можна буде як долучитися до спортивних вправ, так і до культурних проектів. Такий простір дасть змогу людям вільно спілкуватися та будувати містки громадської активності. Цим простором також зможе користуватися міський відділ у справах молоді та спорту або громадські організації для проведення своїх заходів.
Простір буде місцем, кожен елемент якого є функціональним та підказує відвідувачам, як ним можна скористатися. Йогон наявність додаватиме туристичної привабливості Каховці.

Пропоноване вирішення проблеми і його обгрунтування

Пропонуємо облаштувати занедбаний майданчик між Козацьким сквером та кафе. Посеред центральної круглої клумби встановити wi-fi роутер і передбачити розетки для підзаряджання гаджетів. Навколо клумби встановити лавочку по колу. Зовнішнє коло поділене на тематичні сектори:
1. «Спортивний»: пофарбувати фігури жирафа та лева та удосконалити їх, прикріпивши канат та зачепи для скелелазання, брусья для віджимань та встановити поруч турніки різної висоти.
2. «Літературний»: встановити захищені від дощу прозорі полички з оргскла для буккросінгу та оформити річну передплату на місцеві газети і видання для дітей.
3. «Творчий»: встановити невелику сцену із задником із логотипом міста та Кола сонця, що буде слугувати у якості фотозони та кіноекрану.
4. «Ігровий»: встановити стіл для настільних ігор.

Для кого цей проект

Для людей будь-яких вікових категорій

Який результат принесе проект

Основними показниками результату впровадження проекту буде кількість відвідувачів, проведених заходів, активність дописувачів на ФБ-сторінці простору. З'явиться простір для здорового та культурного способу життя та його пропагування.

Фотографії