• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Пірс "Нове життя для старого Пірсу" Брав участь

Доданий
25.03.2018
Номер
8
Благоустрій

Проект "Нове життя для старого Пірсу" має на меті зробити безпечним, затишним та комфортним проведення дозвілля для будь кого: чи ви молода мама, чи тінейджер який захоплюється фотозйомкою, або літня людина, яка прагне побути в гармонії з природою. Проект передбачає встановлення металевих поручнів, нова бетонна стяжка, ковані герби міста, комфортні лавочки, квіти з вазонами, та урни.

Автор проєкту
Бюджет
249 950 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Набережна, 1, Каховка

Опис

Проблема

Перш за все це аварійний стан Пірсу. Який за останні часи перетворився на руїну- пам'ять про Таврійські ігри. Практично не залишилось огорожі, великі дири між бетонними перекриттями, естетика взагалі відсутня. Страшно з дитиною вийти на прогулянку до Пірсу. Популярне колись місце проведення дозвілля тисячів жителелів міста, наразі нагадує велику рану, яку час вже загоювати.

Пропоноване вирішення проблеми і його обгрунтування

Я вирішив з допомогою Громадського проекту внести свої думки по благоустрою місцевого Пірсу. Нагальне вирішення проблеми бачу так:
1) Повня стяжка поверхні Пірсу;
2) Встановлення нової безпечної огорожі;
3) Естетична прикраса Пірсу (доповнення лавочками, вазами з квітами, урнами)

Для кого цей проект

Для жителів міста та туристів

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1) Повня стяжка поверхні Пірсу; 2) Встановлення нової безпечної огорожі; 3) доповнення лавочками, вазами з квітами, урнами

Який результат принесе проект

Задоволення від проведених годин біля легендарної річки Дніпро. Як для молоді так і для літніх людей. Нові враження, фотосесії, знайомства. Нове життя. Новий крок у розвиток нашого міста.

Фотографії